Garnier color sensation Bursztynowa Czerwień

Garnier color sensation Bursztynowa Czerwień

 Farba jest nowością i aktualnie jest w promocji w Rossmanie za 12,99:)
Opakowanie standardowo zawiera krem koloryzujący 40 ml, mleczko utleniające 60 ml i odżywkę 10 ml.

Jak mieszałam farbę z mleczkiem byłam lekko przerażona kolorem - fiolet a'la babcia. Ale do odważnych świat należy, nałożyłam na włosy. Po 10 minutach kolor jeszcze bardziej fioletowy, powoli zaczynałam się modlić. Ale wytrzymałam te 30 minut, w międzyczasie uznałam nawet, że fioletu moja głowa jeszcze nie widziała ;) Zmywając farbę woda na początku ciemny fiolet, później brąz, ale jak zaczęła lecieć czerwona odetchnełam z ulgą. Kolor wyszedł fantastyczny, prawie taki sam jak na opakowaniu. Największy plus za to, że wygląda w miarę naturalnie, zupełnie inaczej niż rubinowa czerwień palette. Zobaczymy jak z trwałością koloru. Ale chwilę po koloryzacji jak najbardziej polecam.
Co do zapachu... przyjemny nie jest, kwiatowość odżywki też mi nie podeszła, ale to już za mną.

Share this:

CONVERSATION

4 komentarze:

 1. Dzięki c: dzięki tobie też odetchnęłam z ulgą, bo to moja pierwsza trwała koloryzacja, a zakupiłam akurat tę farbę c:

  OdpowiedzUsuń
 2. koor sie spłukuje i bladnieje mam go na sobie od nie calego tygodnia mylam w tym czasie moze 2 3 razy głowe i mam taki ciemny rudawy kolor ... duzo kolorow milam na mojej czuprynie i zaden sie tak nie splukiwal tenjest wyjatkowy .. ae potwierdzam na poczatku tez sieprzstraszylam tego fioletowego haha :D no i kolor na pocztaku byl super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam to na głowie od dwóch dni, umyłam już specjalnie, choć nie musiałam, żeby trochę spłukać. Jest czymś pomiędzy fioletem-czerwienią i brązem (który miałam od początku). Okropność. Oby się spłukało i stało lepsze ;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki utleniacz wystepuje w tej farbie?

  OdpowiedzUsuń