Joanna Naturia olejek do kąpieli i pod prysznic

Opis producenta: Olejek do kąpieli Naturia o aromatycznym zapachu wanilii jednocześnie myje i pielęgnuje ciało. Dzięki unikalnej dwufazowej recepturze nadaje skórze wyjątkowe uczucie gładkości. Ekstrakt z wanilii i proteiny mleczne działają wygładzająco i nawilżająco. Sposób użycia: wstrząsnąć do uzyskania jednolitej konsystencji, a następnie wlać do wanny pod strumień bieżącej wody lub stosować bezpośrednio na gąbkę podczas kąpieli.


Moja opinia: Olejek to taka dwufazówka: na dole żółciutka warstwa, a na górze biała pianka. Wygląda to naprawdę cudownie i aż szkoda, że nadruk troszkę to wszystko zasłania.

 Zapach: na początku byłam zachwycona (pierwsze kilka niuchnięć), ale zapach szybko zmienił się w  sztuczną wanilię (zapach antybiotyku z dzieciństwa - taki proszek w buteleczce co się rozrabiało i był syrop) - czyli ogólnie mi się nie spodobał.
 Działanie: stosowałam tylko pod prysznicem i nie zauważyłam ani nawilżenia ani wygładzenia. W zasadzie nie zrobił mi nic. Aplikacja też nie była zbyt przyjemna, dopiero pod koniec opakowania jak nim baaardzo wzburzyłam to zrobiła się całkiem fajna pianka, może przydałaby się pomka? Gdyby pachniał nieziemsko mimo nic nie robienia to może skusiłabym się ponownie, ale w takiej sytuacji nie mam nawet ochoty na inne zapachy. Jest jeszcze truskawka i kawa.
 Oto skład olejku, jeśli komuś byłby potrzebny.
Joanna Naturia olejek do kąpieli i pod prysznic - jestem na NIE. U mnie ma 2/10.

Share this:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz