Zestaw do ćwiczeń Body sculpture - Biedronka


OD PRODUCENTA:
Zestaw do ćwiczeń: fitness, aerobic, pilates, joga.
  • do ćwiczeń giętkości i siły
  • zmniejsza napięcie mięśni
  • zestaw zawiera: piłkę gimnastyczną o średnicy 65cm, dwie gumowe piłki wagowe (2x0,9kg), taśmę pilates, pompkę do piłki
Zestaw do ćwiczeń znakomicie nadaje się do wykonywania różnych typów ćwiczeń:
  • aerobowe
  • pilates
  • joga
  • fitness
  • rozciąganie mięśni
Umożliwia przeprowadzenie treningu wyszczuplającego, wzmacniającego i rozciągającego. Wykorzystując opór własnego ciała uelastycznisz, rozciągniesz i wzmocnisz swoje mięśnie. Dzięki tym popularnym i prostym przyrządom uzyskasz płaski brzuch i zgubisz zbędne kilogramy.

MOJA OPINIA:
Na początek rozwieję wątpliwości: sam zakup nie spowoduje spadku wagi ani uwidocznienia mięśni :( Przetestowałam tą ewentualność:D

Jestem osobą, która zrobi dużo rzeczy, byle nie wymagało to ingerencji innych ludzi. Zajęcia w klubie fitness byłyby dla mnie katorgą bo ja po prostu nie lubię przebywać wśród obcych ludzi. I tym bardziej ćwiczyć przy nich. A że mam ochotę popracować trochę nad swoim ciałem to kupiłam sobie domowy zestaw do fitness w Biedronce za 40 zł. Czaiłam się na niego kilka miesięcy, czekałam na jakąś przecenę... ale zajączek przyszedł to sobie zrobiłam prezent.

Cały zestaw mieści się w kartoniku wielkości akuratniej, żeby wziąć pod pachę. W środku znajdziemy jeszcze książeczkę z ćwiczeniami, ale do mnie jakoś nie przemówiła, wolę filmiki z YouTube.

Piłkę bardzo ciężko napompować pompką dołączoną do zestawu:( Trzeba się porządnie namęczyć, a najlepiej poprosić jakiegoś faceta:) I przed każdym ćwiczeniem widzę potrzebę dopompowania troszkę, ale to już nie problem. Ogólnie piłka bardzo fajna, nieźle można się z nią pobawić:) Na razie opanowałam tylko robienie brzuszków i do tego nadaje się doskonale.
Taśma pilates - nie wiem za bardzo co z nią robić, jakoś mnie nie kręci. Ale trzeba przyznać, że porządna.
Piłki wagowe - pierwsze skojarzenie: chcę takie cycki! Taką wielkość i jędrność:D Ehh. Mogą robić za hantle;)

ogólnie bardzo fajny zestaw i jeśli ktoś ma zacięcie i silną wolę to polecam:)
Share this:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz