Delia Mineral Velvet-Skin

Delia Mineral Velvet-Skin - Mineralny fluid trwale matujący


Od jakiegoś czasu szukam dobrego podkładu, tzn. szukałam teoretycznie czytając to tu to tam. Jestem bladziochem, czasem zdażą mi się jakieś niespodzianki i nie lubię jak czuję, że mam coś na sobie. W opisach podkładów zawsze znalazło się coś, co mi przeszkadzało, więc klnąc pod nosem wykańczałam Stay Matte Rimmela. Nie wiem co za diabeł mnie na niego namówił.

Będąc w Carrefour (a chodzę tam wyjątkowo rzadko) obchodziłam każdą półkę po kolei aż tu patrze: szafa Delii! Nie znam za bardzo firmy, wiem tylko, że jest polska:) Ale z tego zaskoczenia obejrzałam w niej wszystko po kolei - dużo lakierów i odżywek do paznokci w całkiem przystępnych cenach. I coś mnie podkusiło (no dobra, chyba cena), żeby spróbować podkładu. Kosztował tylko 9,99!


Od producenta:
 Mineral Velvet-Skin to mineralny, trwale matujący fluid o lekkiej konsystencji, po rozprowadzeniu na skórze zmieniający się w aksamitnie matujący puder.
Innowacyjna formuła fluidu absorbuje nadmiar sebum, przywraca skórze równowagę wodno-tłuszczową zapobiegając jej błyszczeniu się. Idealnie maskuje zmęczenie i stres, zachowując jednocześnie naturalny i matowy wygląd skóry. Opracowany został na bazie naturalnych minerałów - aktywnych krzemianów, fosforanów sodu i wapnia, które optycznie spłycają i wyrównują drobne zmarszczki, korygują przebarwienia i idealnie wyrównują koloryt skóry. Fluid został wzbogacony o Velvet Skin Complex gwarantujący doskonałe właściwości sensoryczne:
  • matowa, welwetowa skóra
  • brak efektu "maski"
  • redukcja oznak zmęczenia i stresu
  • komfortowa aplikacjaMoja opinia:
Jestem nim zachwycona! Ma konsystencję musu, doskonale się rozprowadza i wygładza skórę. Co prawda mam go dopiero od dwóch tygodni, ale żaden kosmetyk jeszcze mnie tak nie zachwycił. Testowałam go w tych upałach, mat idealny! Mam kolor nr 31, jasny beż, który też okazał się strzałem w 10. Podkład spokojnie matowi na kilkanaście godzin. Nawet krycie mnie zadowala.
Opakowanie naśladuje wysokopółkowe produkty, jednak różnica jest zauważalna. Niemniej jednak jest to wygodny pojemnik z pompką, w którym dokładnie widać ile produktu pozostało. Pompka działaniem przypomina pomadkę, więc mam nadzieję, że podkład spokojnie będzie można wykorzystać do samego końca.
Wydajność oceniam na trzy z plusem, ale przy tej cenie to można jak wodę zużywać. Pojemność opakowania to 35 ml:)

Na koniec jeszcze porównanie ze Stay Matte 103 true ivory (po prawej delia)


Share this:

CONVERSATION

1 komentarze: