Power Fist Kamień i Rdza Biedronka

Power Fist Kamień i Rdza - aktywny środek usuwający osady z kamienia, rdzy, mydła i uporczywego brudu.

Od producenta:
Można stosować do: Power Fist i Rdza dzięki unikalnej recepturze skutecznie radzi sobie z usuwaniem osadów z kamienia, rdzy, mydła oraz uporczywego brudu. Może być stosowany zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Zalecany jest do czyszczenia takich powierzchni jak: umywalki, wanny, kabiny prysznicowe ze szkła i plastiku, urządzenia sanitarne, powierzchnie chromowane, ceramika, płytki ceramiczne. Przed pierwszym zastosowaniem produktu na daną powierzchnię należy sprawdzić działanie preparatu w niewidocznym miejscu. Nie używać na marmurowych i wapiennych powierzchniach, emaliowanych wannach, urządzeniach z plastikowym wnętrzem, sprzęcie AGD, powierzchniach srebrnych, aluminiowych, gorących i uszkodzonych. Sposób użycia:
1. Produkt jest łatwy w użyciu dzięki zastosowaniu spryskiwacza tworzącego pianę, ułatwiającego dokładne dozowanie na określone miejsce
2. ustawić końcówkę spryskiwacza na ON
3. Spryskać powierzchnię i maksymalnie po dwóch minutach przetrzeć gąbką
4. Spłukać dokładnie dużą ilością wody
5. Po każdym użyciu ustawić końcówkę spryskiwacza na OFF

Moja opinia:
Genialny, po prostu genialny. W porównaniu z reklamowanym Cilitem wygrywa dzięki cenie, kosztuje ok. 6 zł, a działanie identyczne. Nie jestem fanką sprzątania, kabinę czyszczę góra raz w miesiącu, więc produkt pole do popisu ma ;) Zdaję sobie sprawę, że to inwazyjna chemia, zapach jest bardzo duszący i między bogiem a prawdą należałoby używać maseczki, żeby tego nie wdychać (Cilit nie jest pod tym względem lepszy). Bardzo wydajny, spryskiwacz działa bezproblemowo.

Kabina przed (perfekcyjna pani domu padłaby na zawał):

Kabina po:

Widać efekt, prawda?

Share this:

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Lubię Twojego bloga :)

    Zapraszam do mnie
    mojemagicznemiejsce.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. haha pamiętam, jak się wyprowadzaliśmy na studiach z wynajmowanego mieszkania i trzeba było umyć taki zakurzony tłustym kurzem okap po całym roku i Fist mnie wtedy uratował :))

    OdpowiedzUsuń