Kalendarz 2014 z Biedronki

Rok się już kończy, czas więc zacząć planować następny. Dla mnie najlepszym sposobem na to jest kalendarz :) W zeszłym roku zaszalałam i kupiłam sobie planner za 65 zł i niestety niezbyt się u mnie sprawdził - jak dla mnie było w nim zdecydowanie za mało miejsca. W tym roku nie miałam zamiaru już kombinować, poszłam na łatwiznę i kupiłam kalendarz w Biedronce za zawrotną sumę 9.99 zł. 


W Biedronce mamy do wybory (chyba) dwa formaty kalendarzy, jeden to A4 (różnokolorowe) i jednokolorowe A5, czyli mój. Kolory są tak piękne, że chciałoby się wziąć wszystkie - u mnie padło na jabłkową zieleń :) 

Na początku mamy standardowe pole do wpisania wszystkich swoich danych (bardzo szczegółowych), następna strona to dane firmy i skrócony kalendarz na 2014 rok.


Układ kalendarza jak dla mnie jest idealny: dzień podzielony na godziny, obok miejsce na notatki, a pod spodem na ważne informacje. Na powszedni dzień mamy całą stronę, sobotę i niedzielę upchali razem. Jest też strona do planowania urlopu:

Na końcu kalendarza jest skrócony 2015 rok, dość obszerny adresownik i stronka, która szczególnie mi się spodobała, bo możemy wpisać ważne daty swojej rodziny, typu imieniny babci i urodziny teściowej:D


Ooo i mamy w nim jeszcze tasiemkę do zaznaczania strony, w moim aktualnym bardzo mi tego brakuje... 

Ja swoją zieloność zaraz przyozdobię (w końcu przydadzą się naklejki z Biedronki:D) i podrasuję jeszcze bardziej pod siebie - jakaś mała kieszonka z tyłu np. 

A Wy macie już swoje kalendarze, czy może w ogóle nie używacie?

Share this:

CONVERSATION

8 komentarze:

 1. Ja jeszcze nie mam, muszę się rozejrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę szczerze polecić właśnie ten z Biedronki:)

   Usuń
 2. Ja w tym roku zaopatrzyłam sie w ten sam kalendarz co Ty. Nie potrafiłam zdecydować się czy niebieski czy zielony. Gdy wziełam zielony to stwierdziłam, że może żółty :) Ale ostatecznie do kasy poszedl zielony ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja uwielbiam zieleń, więc długo (a właściwie wcale) się nie zastanawiałam:D

   Usuń
 3. Kupiłam dokładnie ten sam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja dostałam w prezencie pomarańczowy i też jestem zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. a nie wiecie czy jeszcze są w ofercie?

  OdpowiedzUsuń