Przegląd gazetek promocyjnych #2

Pomyślałam, że skoro i tak je nałogowo przeglądam, to mogę się z Wami podzielić promocjami. Kiedyś wrzucałam zdjęcia gazetek, ale szczerze powiedziawszy za dużo z tym wszystkim zachodu, więc po prostu krótko wypiszę :)

NETTO (7-12.01)
Mlekovita, Masło Polskie 200g - 3,69 zł
Vizir, Proszek do prania 5kg - 24,99 zł
Mandarynki 1 kg - 2,49 zł (7-8.01)
Pyzy ziemniaczane lub pyzy z mięsem 500g - 1,99 zł
Twaróg 200 g (chudy, półtłusty, tłusty) - 1,65 zł
Danio 4pak - 3,99 zł
Mleko Hula Krasula 3,2% 1l - 2,19 zł
MKCafe Premium 500g - 13,99 zł
Dezodorant Nivea roll-on duopack 2x50ml - 12,99 zł
Domestos 1,25l + mleczko CIF 250 ml - 9,99 zł

LIDL (7-12.01)
Mix sałat 120-200g - 3,79 zł
Winiary Pomysł na... (papirusy) - 2,19 zł
Spodnie dresowe - 27 zł
Kurczak świeży 1 kg - 5,55 zł (9-12.01)

BIEDRONKA (9.01-15.01)
Olej rzepakowy Wyborny 5l - 19,89 zł
Ręcznik kuchenny 100 m - 7,99 zł
Pizza Guseppe 2x335g Cztery Sery - 9,99 zł
Swojska Chata Pierogi z mięsem lub ruskie 1 kg - 8,78 zł
Masło osełka 0,5kg - 9,49 zł
Danonki ośmiopak + 3 figurki - 4,99 zł
Snickers Max Caramel 48g - 1,19 zł
Schweeppes 2l - 3,99 zł
Eden Płyn do płukania 2x2l - 15 zł

Dodatkowo w gazetce Biedronki jest napisane, że od 9.01. w wybranych sklepach będą trwały wyprzedaże artykułów przemysłowych. W tamtym roku można było kupić naprawdę fajne rzeczy za grosze, ciekawe jak będzie tym razem, bo w ciągu tego roku Biedronka bardzo podrożała:(

Resztę promocji np. Inspiracje z Biedronki czy gazetki Real dopiszę jak pojawią się oficjalnie w sieci ;)

Dajcie mi znać, czy takie posty się Wam podobają :) Dać sobie z nimi spokój, coś do nich dodać... wszystkie rady bardzo mile widziane:)



Share this:

CONVERSATION

10 komentarze:

  1. Fajnie tylko ja wolałabym jednak fotki ;))
    a w B te przeceny niestety nie we wszystkich sklepach tylko wybranych, ciekawe gdzie u mnie będą i co będzie...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak jak pisałam, za dużo z fotkami roboty, bo czasem korzystam z forumowych skanów, czyli jakość bardzo słaba. Czasem gazetki wrzucają mi do skrzynki, czyli musiałabym robić zdjęcia gazetek, a potem wycinać :P

      Usuń
    2. No to fakt jest z tym dużo roboty.....

      Usuń
  2. Nic tylko 9 trzeba się przejśc do Biedronki zobaczyć co będą wyprzedawać.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ceny ostatnio wszędzie podskoczyły. Przez Twój blog, już jakiś czas temu, zaczęłam zaglądać do gazetek promocyjnych, które dotychczas ignorowałam, i też powoli popadam w ich mały nałóg :-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No niestety, teraz w promocji kupuje się produkty w normalnej cenie z przed kilku miesięcy;/

      Usuń
  4. Myśleliśmy, żeby kupić płyny Eden bo nam się kończą, ale 15 złotych (zamiast 20 złotych) nie jest rewelacją. Wolelibyśmy mleko o 20% tańsze:P

    :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wiesz, zawsze to pięć złotych, czyli dwa litry mleka ;) Ja mleko kupuje w e-tesco i wolę przepłacić troszkę niż je nosić:P

      Usuń
    2. Niby masz Emilko rację, ale z drugiej strony to nam butelka takiego płynu starcza na przynajmniej 1,5 miesiąca, więc nie jest to produkt na którym można niesamowicie dużo oszczędzić. Zdaję sobie sprawę z tego, że z takich małych oszczędności biorą się te większe, ale z drugiej strony nauczyliśmy się, że promocje powtarzają się na tyle często, że nie ma sensu chomikować rzeczy (nawet jeśli mają długą datę użycia).

      Usuń