Nowe gałązki w domu :)

Tak, jestem taką panią ptaszkową, co to do domu znosi kolejne gałązki, żeby się w gniazdku przyjemniej żyło :) Ostatnio jakoś mi nie pod drodze (albo raczej portfelowi) było na zakupy, ale dzisiaj sobie troszkę odbiłam ;)


BIEDRONKA

 • Torba próżniowa 8,99 zł wymiary: 130x90. Nie mam pojęcia, czemu wcześniej nigdy nie zwracałam uwagi na taki rodzaj "upychania" rzeczy. Spakowałam w nią 6 kurtek (w tym dwie naprawdę baaardzo duże objętościowo) i nie mogłam się nadziwić jak się ta cała góra ubrań zmniejsza :) 
 • Siatki do prasowania 4,99 zł/2 szt (60x40 i 80x40) - prasować nie lubię, pewnych rzeczy po prostu się boję (np. biały obrus P. mamy) i kombinuję na wszelkie możliwe sposoby, jak sobie tą czynność uprzyjemnić ;) A gadżety troszkę mi w tym pomagają ;)
ROSSMAN
 • Silikonowe podkładki pod garnek w CND 4,19zł/szt. Szukałam już od dawna i w końcu dorwałam ;) I to jeszcze jak tanio! ;)

W Biedronce jest aktualnie promocja na ciastka -30%, a od czwartku w promocji konserwy rybne :)

Share this:

CONVERSATION

3 komentarze:

 1. Torby próżniowe są rewelacyjne. Idzie mega dużo miejsca zaoszczędzić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja ciągle nie mogę sobie darować, że odkryłam to dopiero w tym roku ;) Muszę poszukać jakiś mniejszych jeszcze na koce i kołdry:D

   Usuń
 2. Uwielbiam torby próżniowe :)

  OdpowiedzUsuń