Super Cena na do widzenia - Rossmanowskie CND (CDN?)

Pewnie kilka razy przewinął się ten skrót przez mojego bloga (chociaż sama nie wiem, która wersja jest poprawna), ale już tłumaczę o co chodzi. 
Super Cena na dowidzenia to akcja Rossmana, w której można upolować kosmetyki za śmieszną cenę, zwykle ok. 50% taniej. Drogeria obniża ceny w dwóch przypadkach: zmiana opakowania lub całkowite wycofanie produktu ze sprzedaży. Jakoś przecież muszą robić miejsce na nowości :)

CND można poznać po zielonych plakietkach, o takich:


Ból jest taki, że oficjalnie nigdzie nie jest podane, które produty są objęte tą obniżką, po prostu trzeba na nie trafić. Albo czytać wątek Rossmaniaczek na wizażu :D No i czasem zdarza się niemiła sytuacja: w jednym Ross cena obiżona, a w drugim normalna... Trzeba także pamiętać, że obniżka jest do wyczerpania zapasów - chodliwe kosmetyki znikają w ekspresowym tempie.

Dzięki Super Cenie na do widzenia mam zapas balsamów, np. masło Synergen normalna cena ok. 10 zł kupiłam za 3,69 zł! Z datą wszystko ok :)

Oki, post miał być dzisiaj i nawet zdążyłam :) Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało - postaram się odpowiedzieć. W mojej głowie ciągle siedzą szybkie posty o CND na FB, ale wybaczcie - ostatnio nie ogarniam troszkę. Od wtorku się WSZYSTKO zmieni, obiecuję:D 

Share this:

CONVERSATION

5 komentarze:

 1. Przy każdej wizycie w Rossmannie wyszukuję zielonych plakietek i udało mi się upolować kilka ciekawych produktów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wczoraj napadłam na Rossmanna i było pełno CND, ale tak jak mówisz to loteria. Ja zawsze jade do jednego konkretnego Rossmanna gdzie wiem, ze takowe zniżki się pojawiają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Loteria, loteria, ale jaka przyjemna:D Mnie najbardziej wkurza, jak się okazuje, że kosmetyk genialny - a tu już klops, nie kupi się więcej:P

   Usuń