Linki Emilki #2

Miałam zrobić porządek na komputerze... i jedyne, co mi się udało, to wrzucić większość linków z "ulubionych" do Pocket ;) Ale dobre i to, nie? Wieczorem postaram uporać się ze szkolnymi plikami, które są wszędzie: pulpit, pobrane, szkoła, rachunkowość... kiedy ja się w końcu nauczę wirtualnego porządku? ;) 

Ok, a teraz kilka ciekawych linków:

Marzy mi się piękny, ziołowy balkon. Aktualnie jest w stanie surowym i mam nadzieję, że w tym roku dorobi się chociaż płytek - poszukiwania idealnych trwają ;) A ja muszę spiąć swoje cztery litery i zacząć działać z roślinkami - na pierwszy ogień idą zioła. Bloga z linku wygooglałam i nie mogę przestać go czytać... jak tylko skończę ten post, to idę posiać ziółka :D 


Generalnie polecam całą stronę, ale na forum umieszczane są szybkie akcje:) Lubię konkursy, czasem zdarza mi się nawet wygrać. Moja rada: próbować i się nie poddawać! 


Staram się poszerzać moją wiedzę o fotografii. Nie mam abicji być profesjonalistką z przyklejoną do oka lustrzanką (chociaż sprzetem nie pogardzę), ja chcę po prostu, żeby moje zdjęcia na blogu jakoś wyglądały. Patrząc na wpisy z 2011 roku widzę postęp :D A autor postu  fajny sposób tłumaczy, jak zrobić sobie mini studio w domu bez ogromnych funduszy ;) Polecam! 


Einstein zawsze przedstawiany jest jako zdolnego lenia... a wystarczy poczytać biografię, żeby się przekonać, jak ciężko pracował. Szalenie cenię tego człowieka i jak znacie jakiegoś podobnego współczesnego świra, to dajcie mi namiary:D A w linku kilka jego fajnych fotek. 

Długo szukaliśmy jakiejś darmowej, internetowej TV. Serwis co prawda ma limit 100 Mb, co wystarczy na ok. godzinę oglądania (odświeża się po ok. 20 minutach), ale nam to w zupełności wystarcza. Weeb.tv ma kilkadziesiąt kanałów w tym całe serialowe i bajkowe. Naszym ulubiony jest oczywiście Simpsonowy:D Najważniejsze, że można sobie swobodnie oglądać bez rejestracji i logowania. 


6. LEDUJ.PL
Aktualnie jestem w fazie wymieniania żarówek energooszczędnych na ledowe. Wymieniliśmy w sumie już cztery i rachunek za prąd (za dwa miesiące) zmniejszył się prawie o 50 zł. Teraz szukam mniej standardowych i trafiłam na fajny sklep ;)Jak widać, nie samym sprzątaniem i gotowaniem kura domowa żyje :) Jestem w trakcie szukania internetowego serwisu informacyjnego... tylko nie żaden Polsat i TVN24, bo nie przepadam za rozdmuchiwaniem mało istotnych informacji ;) Znacie coś godnego polecenia?

No dobra, już zmykam siać ziółka :)

Share this:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz