Co Huszi kupiła #19

Nowy Rok, ale zakupy jeszcze ze starego. Real przekształca się w Auchan i praktycznie codziennie wyprzedają coś za bezcen. Jak macie jeszcze jakiś real blisko, to może warto się wybrać - u mnie jest specjalna alejka "outletowa". A w niej m. in.:


1. Miarki ślimaczki za 1zł. Taki centymetr krawiecki z funkcją automatycznego zwijania. I jeszcze jak miło wygląda ;) W sieci można takie kupić za 9 zł.


2. Dłuuuugie rękawiczki - 3zł. Normalnie nie używam, ale jakieś wypada mieć ;) W razie lepienia bałwana czy coś.


3. Zeszyty 80kartkowe za 0,60zł. Nowy rok, nowe zapiski ;)


4. Magno-Z - 2zł. Bycie ulubioną ciocią zobowiązuje do małych podarków bez okazji ;)


5. Trampki - 1zł. Jak tylko wkładam trampki na nogi, to wracam myślami do liceum.Przydadzą się na koncert albo Woodstock - mam nadzieję, że tydzień przeżyją:D


6. Termos-butelka - 5zł (przeceniona z 40). Już niedługo przetestuję :)


7. Świeczki - większa 18cm - 2zł, a wielkanocna 1zł. Była jeszcze trzecia, ale nie przeżyła Wigilii:D

W nowym roku chyba powinnam wprowadzić cykl "Co Huszi użyła". Bo wiecie, oszczędzanie głównym postanowieniem noworocznym:D


Share this:

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Ja, że Real zmienia się w Auchan przypomniałem sobie w II dzień Świąt kiedy otwierałem ogórki "z Reala" i zaczytałem się w etykiecie a tam znaczek Auchana był... Aj i teraz żałuję, że nie wiedziałem wcześniej o outletach i nie obszedłem sklepu przed świętami wzdłuż i wszerz bo taki termos i świece to bym z chęcią kupił. A wiadomo, kiedy Real przestanie być Realem?

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie tez spodobał się termos

    OdpowiedzUsuń