Linki Emilki #2

Dawno, dawno temu zaczęłam tę serię i nie wiem, czemu skończyła się na jednym wpisie. Przecież Internet to jedno wielkie dzielenie się treścią. Niestety, coraz częściej wartościowe treści giną pomiędzy sensacją a kontrowersją. Dlatego postanowiłam w ciągu tygodnia wrzucać wszystkie ciekawe artykuły do zakładek, a jak zbierze się odpowiednia ilość, to się będę z Wami dzielić.

finda.photo

1. Polskie odpowiedniki modnej prozdrowotnej żywności. Co prawda lubię próbować nowych smaków, ale prawdą jest, że zawsze wracam do rodzimych. Chociaż dla ludzi z mojego pokolenia żurawina i siemię lniane to też pewnego rodzaju egzotyka. 

2. Nowy blog Bartka Popiela - Liczy się wynik. Czytałam poprzedni blog w miarę regularnie, głównie teksty o motywacji, brałam też udział w kilku webinarach. Teraz Bartek obrał trochę inny kierunek - dla mnie na wielki plus. Z niecierpliwością czekam na kolejne posty. 

3. Konsumentalista. Genialny blog o świadomych zakupach. Rzetelne, w miarę obiektywne porównania. Wyjaśnienie "drobnych druczków", kruczków - czytam i czytam. 

4. 40 polskich marek odzieżowych. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mnie stać na polską jakość ;) Bardzo fajne zestawienie - do każdej marki jest krotki opis historii. 

5. Biosfera.net. Blog z ciekawostkami z biologii oraz mojej ukochanej biotechnologii...

6. Szalonooka o redukcji. Hania w bardzo prosty sposób tłumaczy co z czym, żeby waga pokazała mniej. Zaraz sobie wydrukuję te zasady i zaczynam... od poniedziałku! :D Kto ze mną?

7. Magiczna metoda na sprzątanie. Co prawda sama za nas nie posprząta, ale zdecydowanie nam to ułatwi. 

Miłego czytania!

Share this:

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Ostatnie 2 punkty chyba najbardziej zwróciły moją uwagę i już zabieram się do lektury ; )

    OdpowiedzUsuń