Niedzielnik 1/2016

Mam nadzieję, że ten rok nie będzie cały taki zakręcony i niemiły jak jego początek. Od poniedziałku musi już być lepiej, prawda? ;)

Tydzień zaczął się od wizyty w urzędzie i rejestracji firmy. Oficjalnie od jutra będę właścicielką druk3d.it ;) Zakładanie firmy jest w sumie przyjemne, ale oczywiście musiałam się najeść strachu przez jedną głupotę. Czeka mnie jeszcze trochę odkręcania i kilka wizyt w urzędach, ale mam nadzieję już wyluzować. Co ma być to będzie ;)

Co prawda mam już dość mrozów i śniegu, ale spaceru nigdy nie odmówię. W tym tygodniu zrobiliśmy ponad 24 km ;)W końcu znalazłam też czas, żeby coś zmalować ;) Jak dalej się będę tak wszystkim stresować, to moje zapasy kolorowanek szybko się skurczą.


Realizując postanowienia noworoczne zrobiłam swoją pierwszą domową wędlinę. Skorzystałam z przepisu mojej siostry - KLIK! 
Wyszedł pyszny! Chyba zacznę się rozglądać za szynkowarem - macie? Polecacie?


A dzisiaj oczywiście wzięliśmy udział w finale WOŚP ;) Wrzuciliśmy co nieco  do puszki i wzięliśmy udział w akcji MasterCard, o której szczegółach napisał Michał z Jak oszczędzać pieniądze. 


Ten tydzień nie był dla mnie łatwy, ale moja produktywność podskoczyła zdecydowanie powyżej normy. Mam nadzieję, że przyszły będzie jednak troszkę spokojniejszy - a mam wizytę u dentysty więc może być trudno o ten spokój ;)

PS Nie obraziłabym się, jakby przyszła już wiosna ;)


Share this:

CONVERSATION

6 komentarze:

 1. WOŚP to świetna akcja, ale Polacy i tak na Pana Jurka narzekają :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I to jest rzecz, której zrozumieć nie potrafię :(

   Usuń
 2. Zima przyszła na parę dni i już nie ma. A za to jest błoto pośniegowe i lodowisko na drogach. Masakra, to ja już wolę jak jest te parę stopni mrozu, to chociaż takiej ciapy nie ma :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla mnie to zima mogłaby sobie już pójść na dobre ;)

   Usuń
 3. Gratulacje oby w tym roku wszystko miało dobry początek;) jakich kredek używasz do kolorowanek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) A kredki to Mondeluz i Bambino :)

   Usuń