Najlepsze oferty tygodnia 1.08. - 7.08.1. Tydzień hiszpańsko-portugalski w Lidlu. A w nim mnóstwo wędlin, serów i innych przysmaków z Półwyspu Iberyjskiego. Ja na pewno wezmę cieciorkę.

2. Okazje za 2 zł w Lidlu. Fajna promocja na popularną żywność. Rabaty to zwykle ok. 20 - 30 %, ale polędwica sopocka taniej aż o 42 %. Bardzo korzystnie wychodzą przyprawy Prymat.

3. Sprzęt AGD. Od soboty w Lidlu dostępne będą m.in. żelazko ze stacją parową, blender!!!, mikser do smoothie, gofrownica i maszyna do szycia. Sprzęty z Lidla mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny, a w razie czego nie ma problemów z reklamacjami.

4. Akcesoria papiernicze. Minęła już połowa wakacji, więc większość sklepów przygotowała specjalne oferty:
 Lidl,
Biedronka,
Intermarche,
Tesco,
Jak przeglądam te gazetki, to aż żałuję, że już nie chodzę do szkoły ;)
 

5. Promocja 3 w cenie 2 i drugi produkt 50 % taniej w Biedronce. Na takich promocjach zwykle uzupełniam domowe zapasy. Teraz na pewno wezmę konserwy rybne, suchą krakowską i ser mierzwiony.

6. Biedronkowe rabaty: - 20% na soki, napoje i nektary w kartonach, -20% na bakalie, -20% na płatki śniadaniowe. Można zrobić zapas owsianych <3

7. Jeśli robicie domowe przetwory, to warto zajrzeć do Netto. Znajdziemy tam sokownik, duży wybór słoików i inne przydatne akcesoria. Znajdziemy tam też fajną miskę i silikonowe lunch boxy.

8. Łowickie wzory. Ostatnio to bardzo popularny motyw. W Netto możemy kupić kolorowe ściereczki, poduszki, a nawet pościel.


Share this:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz