Vizir GO Pods - moje ulubione kapsułki do prania

Pracuję poza domem lekko ponad tydzień, a już dotarło do mnie jak bardzo cenny jest czas. Od zawsze szukałam rozwiązań wymagających mało wysiłku, ale teraz to już konieczność. Można powiedzieć, że teraz jest czas na wykorzystanie w praktyce wszystkich moich teorii doskonałej organizacji.  Korzystam ze wszystkiego, co oszczędza czas.

Jedną z takich małych rzeczy pozwalających zaoszczędzić "minutkę" są kapsułki do prania. Pisałam już o nich kilkakrotnie (Persil, Ariel, Ludwik) i dalej podtrzymuję swoje zdanie, że jest to najwygodniejsza forma detergentów do prania. Mają też swoje minusy (niestety cena!), ale tak się już przyzwyczaiłam do tej wygody, że chyba zostanę przy nich na zawsze.

Testowałam wiele różnych kapsułek, ale przy Vizir zostałam najdłużej, to już moje trzecie opakowanie. Dlaczego?

 • świetnie dopierają ubrania
 • wystarczy jedna na pranie (ok. 4,5 kg)
 • są uniwersalne (i do bieli i do kolorów)
 • pranie pachnie po wyschnięciu
 • są wygodne w użyciu
 • zajmują mało miejsca


Kapsułki Vizir są łudząco podobne do Persila - przypadek? ;) Jednak jak dla mnie Vizir wygrywa zapachem Alpine Fresh. Chyba po prostu kojarzy mi się z zapachem prania w dzieciństwie, bo w domu zawsze królował Vizir ;) 


Normalnie cena tych kapsułek jest dla mnie zabójcza, ale często w dyskontach (Biedronka, Netto) są na nie promocje i można je dostać za ok. 30 zł za 42 kapsułki.

Także tego, kobieta pracująca poleca kapsułki na problem braku czasu :)

Share this:

CONVERSATION

5 komentarze:

 1. Też próbowałam Vizir, ale to co dla Ciebie jest zaletą u mnie go zdyskwalifikowało. Dla mnie zapach jest nie do przejścia, zbyt intensywny. Tyle, że ja jestem specyficzną osobą i zbyt intensywne zapachy wywołują u mnie ból głowy. A bardzo szkoda, bo faktycznie super dopierają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam kapsułki, tym razem muszę kupić tą wersję zapachową:) lubię intensywne zapachy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kapsułki SURF dają radę, ale jak dla mnie najlepsze są kapsułki Ariel - kupowane tylko i wyłącznie z sklepach z chemią z Niemiec.

  OdpowiedzUsuń
 4. I jak przygoda z pracą?, czy jesteś zadowolona?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tez stawiam na kapsulki Ariel z niemiec;) vizir mi smierdzialy

  OdpowiedzUsuń